Katalog firm

Kategorie


Abaco

Biuro rachunkowe ABACO to solidna firma od lat działająca na łódzkim rynku usług księgowych. ABACO w sposób profesjonalny i rzetelny zajmie się prowadzeniem pełnej księgowości Twojej firmy. Korzystając z jego usług będziesz mieć stały i szybki dostęp do swoich dokumentów przez platformę internetową.

Rachunkowość

Z pomocy księgowego może skorzystać każdy, zarówno osoba prywatna, jak i przedsiębiorca. Księgowość jest dziedziną, w której często potrzeba pomoc od osoby profesjonalnej i doświadczonej. Dlatego też nie brakuje różnego rodzaju biur rachunkowych. Wśród nich na pewno należy wymienić biuro rachunkowe ABACO.
Jest to firma działająca w Łodzi, chociaż świadczy swoje usługi także poprzez platformę internetową o czym dowiecie się więcej przeglądając naszą stronę http://www.abacosc.pl/. Już od samego początku swojej działalności ABACO dokładało wszelkich starań, aby ułatwić przepływ informacji między pracownikami biura, a klientami. Zapewnia to właśnie platforma internetowa, gdzie każdy klient może zarządzać swoimi dokumentami i rozliczeniami.
ABACO zatrudnia tylko osoby, które mogą się pochwalić długim doświadczeniem i lubią trudne zlecenia, które traktują jako wyzwanie. Dlatego też jeżeli komukolwiek potrzebne jest biuro rachunkowe, Abaco to miejsce, do którego warto trafić. W biurze rachunkowym ABACO każdy może oczekiwać usług księgowych na najwyższym z możliwych poziomów.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538