Katalog firm

Abaco

Biuro rachunkowe ABACO to solidna firma od lat działająca na łódzkim rynku usług księgowych. ABACO w sposób profesjonalny i rzetelny zajmie się prowadzeniem pełnej księgowości Twojej firmy. Korzystając z jego usług będziesz mieć stały i szybki dostęp do swoich dokumentów przez platformę internetową.

Usługi księgowe

Prowadzenie księgowości jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Dlatego też istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na firmy świadczące usługi księgowe. Jedną z nich jest biuro rachunkowe ABACO. Od początku swojej działalności, biuro to dążyło do tego, aby zapewnić swoim klientom usługi księgowe na najwyższym poziomie.
ABACO działa ze swojej siedziby w Łodzi, ale kontaktuje się ze swoimi klientami głównie poprzez wygodną platformę internetową. Dzięki temu możliwa jest swobodna wymiana dokumentów takich jak faktury i ich rozliczenia, a klient zawsze ma dostęp do wszystkich informacji związanych z prowadzoną księgowością. Wszystkie zlecenia są wykonywane w wyznaczonym terminie. Pracownikami biura są osoby z długim doświadczeniem w zakresie księgowości.
Zawsze z chęcią witają nowe zlecenia, nawet te bardziej wymagające. Dlatego też dla każdego kto szuka firmy świadczącej usługi księgowe Łódź jest miejscem, w którym dobrze jest się znaleźć. W działającym tam biurze rachunkowym ABACO każdy ma dostęp do najlepszych księgowych.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538