Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design to firma prowadząca sprzedaż folii okiennych. Współpracuje ze znanymi dostawcami, zapewniając szeroki wybór produktów i wysoką jakość. Oferuje folie samochodowe w ponad 100 kolorach i o wielu stopniach przyciemnienia. Zajmuje się również montażem folii i sprzedażą auto szyb. Działa na terenie całego kraju.

Auto szyby

Szyby samochodowe to branża, w której działamy od wielu lat. Jeśli szukacie Państwo fachowców w tej branży, serdecznie zapraszamy.
Nasza firma działa w Łodzi, od wielu lat oferując klientom sprzedaż i usługę wymiany szyb a także usługę oklejania ich folią przyciemniającą lub folią z nadrukiem reklamowym. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na jakość, dlatego sprzedajemy i montujemy szyby tylko najlepszych producentów. Nie znajdziecie Państwo u nas szyb mało znanych firm, szyb, których jakość jest co najmniej dyskusyjna.
Osobom kupującym u nas auto szyby Łódź, polecamy także nasze usługi wymiany szyb. Przeprowadzamy je w możliwie najszybszym terminie. W wielu przypadkach, usługa wymiany możliwa jest zaraz po zakupie. Wymieniając szyby u nas, macie Państwo pewność profesjonalnego montażu szyby, gwarantującego to iż nic w trakcie użytkowania pojazdu się z nią nie stanie.
Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. U nas za zakup szyb, usługę ich wymiany czy oklejania nie zapłacicie Państwo zbyt wiele. Stawiając na jakość, nie zapominamy o cenach, starając się oferować nasze produkty i usługi jak najtaniej. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668833423