Katalog firm

Sowa

Sowa to firma, która oferuje usługi z zakresu projektowania, doradzania i wykonania. U nas możecie zamówić instalacje grzewcze, wentylacje, rekuperatory, pompy ciepła, centralne odkurzacze, instalacje wodno - kanalizacyjne oraz wiele innych usług. Zawsze angażujemy się w zlecenia, jakie przekazują nam klienci.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Każdy budynek potrzebuje sprawnych instalacji technicznych. I najlepiej, jeśli są one przyjazne środowisku. Takie właśnie instalacje znaleźć można w ofercie firmy Eko-Sowa. Firma ta, mająca swą siedzibę w Łodzi, od ponad dziesięciu już lat wykonuje profesjonalne instalacje budowlane, które jak podkreśla, są w zgodzie z naturą.
W szerokiej ofercie Eko-Sowy znaleźć można między innymi instalacje wodno kanalizacyjne Łódź. I, jak każde inne, stanowią one ofertę kompleksową. Firma zapewnia swoim klientom nie tylko profesjonalne doradztwo, ale również indywidualny projekt oraz wykonawstwo. A to wszystko w oparciu o najwyższe standardy i najlepsze branżowe tradycje.
Wybierając, z dostępnej na rynku oferty, instalacje, warto postawić właśnie na rozwiązania Eko - Sowy. Są one nie tylko niezwykle trwałe, ale również oszczędne i oczywiście ekologiczne. Doskonale sprawdzają się one nie tylko w nowym budownictwie. Z powodzeniem mogą być stosowane również w budynkach, które wymagają remontu, czy modernizacji.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233