Katalog firm

Sowa

Sowa to firma, która oferuje usługi z zakresu projektowania, doradzania i wykonania. U nas możecie zamówić instalacje grzewcze, wentylacje, rekuperatory, pompy ciepła, centralne odkurzacze, instalacje wodno - kanalizacyjne oraz wiele innych usług. Zawsze angażujemy się w zlecenia, jakie przekazują nam klienci.

Serwis klimatyzacji

Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi i swoje usługi świadczymy na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się kompleksowymi instalacjami ogrzewania, które pomagają zmniejszyć energię. Dla naszych specjalistów nie jest obca również klimatyzacja i jeżeli planujesz ją zamontować w swoim domu bądź firmie, to skontaktuj się z nami bądź zapoznaj z ofertą na stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/klimatyzacja/.
Świadczymy swoje usługi dla deweloperów, firm oraz klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli zlecisz naszej firmie montaż klimatyzacji, to będziesz mieć pewność, że zadanie zostanie wykonane porządnie zgodnie ze wszystkimi zasadami. My nie tylko montujemy klimatyzację, ale również doradzamy naszym klientom, jakie rozwiązania będą dla nich najlepsze.
Posiadamy wiedzę, doświadczenie i umiejętności, a to sprawia, że jesteśmy konkurencyjni na rynku i doskonale znamy się na swojej branży. Nam możesz bez obaw powierzyć montaż klimatyzacji w każdym miejscu. Z całą pewnością poradzimy sobie z tym zadaniem.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233