Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług, jeżeli interesuje Was konsultacja psychologiczna. Zapewniamy Wam pomoc najlepszych specjalistów, którzy wiedzą jak rozprawić się z Waszymi problemami. Dobrze poprowadzona terapia psychologiczna to wstęp do odzyskania równowagi w życiu.

Terapia psychologiczna

Jeśli szukasz fachowej pomocy we Wrocławiu, skontaktuj się z naszymi specjalistami w zakresie psychologii, których ofertę można znaleźć na stronie http://itpb.pl/. Pomogą oni postawić odpowiednią diagnozę i dobrać leczenie do indywidualnych predyspozycji osoby w potrzebie. Pomagamy nie tylko dorosłym - dzieci i młodzież również znajdą u nas wsparcie.
Jedną z oferowanych przez nas usług jest terapia depresji. Jeśli po konsultacji psychologicznej stwierdzono u ciebie występowanie tej choroby, nasi specjaliści przeprowadzą cię przez okres walki z tą przypadłością. Stosujemy sprawdzone metody, poparte badaniami, polegające między innymi na analizie myśli i prowadzeniu planów i dziennika aktywności. Wprowadzamy stopniowe, konstruktywne zmiany w życiu pacjenta, aby zaczął odzyskiwać siły i kontrolę nad swoim życiem.
Depresja nie jest łatwa w samodzielnej walce. Często to środowisko jest czynnikiem wywoławczym i bez wprowadzenia zmian leczenie jest niemożliwe. Dlatego warto rozważyć zmianę otoczenia, do czego świetnym wstępem może być zapisanie się na terapię i uzyskanie w ten sposób wsparcia.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511322117