oprogramowanie ksiegowe :: mała księgowość :: oporgramowanie dla firm :: księga przychodów i rozchodów :: WF-KaPeR
  KiD Rzetelna Firma
Integrator WF-Mag dla sklepów internetowych
WSZYSTKIE PROGRAMY SĄ PRODUKTEM FIRMY
wfmag - oprogramowanie magazynowe :: fakturowanie
Valid XHTML 1.1
Valid XHTML 1.1
KiD UCZESTNICZY W PROGRAMIE
KiD Rzetelna Firma
7 BUSINESS SHIP CONTROL DLA WF-MAG
Plugin 7 Business Ship Control dla WF-Mag
WFMSMS - Wysyłka SMSów z WF-Maga
WFMSMS Wysyłanie SMSów z poziomu WF-Maga

Integrator firmy KiD umożliwia połączenie systemu magazynowo - handlowego WF-Mag ze sklepami internetowymi pracującymi na różnych platformach.
Dzięki niemu w łatwy sposób prześlesz produkty do sklepu internetowego lub zaimportujesz je ze sklepu do systemu magazynowego. Wyeksportujesz informacje o stanach magazynowych, cenach, zmodernizujesz opisy produktów, dodasz zdjęcia, pobierzesz zamówienia, zaktualizujesz ich statusy, dodasz nowych kontrahentów.

Przy pomocy jednej aplikacji twój program magazynowy będzie mógł się synchronizować z wieloma sklepami internetowymi.

Pola, które z WF-Maga są przesyłane do sklepu internetowego to:

Pola, które z WF-Maga są przesyłane do sklepu internetowego

Część pól do synchronizacji jest obowiązkowa, część opcjonalna. Ograniczenie ilości przesyłanych informacji może w znaczący sposób przyspieszyć wymianę danych.

Oprócz zdefiniowanej ceny domyślnej dla sklepu internetowego, Integrator umożliwia przesłanie pozostałych cen z WF-Maga zdefiniowanych przez użytkownika.

Dodatkowe ceny wysyłane do sklepu

Importując zamówienia ze sklepu internetowego możemy zdefiniować kontrahenta dla sprzedaży detalicznej. Do tego kontrahenta będą dodawane zamówienia ze sklepu internetowego realizowane na paragon. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy nadmiernego rozrostu bazy kontrahentów WF-Maga. Możemy również ustalić nazwę formy dostawy, która będzie się pojawiała na dokumentach sprzedaży w programie magazynowym. Definiujemy, czy zamówienia złożone w sklepie internetowym mają trafiać do bufora zamówień w WF-Magu. Czy zamówione produkty w sklepie internetowym, w programie magazynowym mają być automatycznie rezerwowane, czy wartości zamówień mają być obliczane od cen netto, czy brutto.

Zrzut ekranu pokazujący ustawienia import zamówień ze sklepu internetowego do programu WF-Mag

Synchronizację między programem magazynowym, a sklepami internetowymi możemy wywołać ręcznie, bądź ustawić "timer" i uruchomić usługę. Wówczas, co określony wcześniej czas będą uruchamiały się poszczególne procesy.

Zrzut ekranu pokazujący opcje importu/eksportu artykułów
Zrzut ekranu pokazujący ustawienia import zamówień ze sklepu internetowego do programu WF-Mag
Zrzut ekranu pokazujący ustawienia automatycznej synchronizacji

W Integratorze zawsze mamy dostęp do historii synchronizacji. W każdej chwili możemy skontrolować jej poprawność. Widzimy czas wykonania poszczególnych operacji, ich status i opis.

Zrzut ekranu pokazujący historię synchronizacji

Nasz Integrator jest platformą elastyczną. Umożliwia wykonanie dodatkowych funkcjonalności, których podstawowa wersja programu nie posiada.

Zrzut ekranu pokazujący możliwość rozbudowy programu o dodatkowe funkcje

Sklepy internetowe z którymi współpracuje nasz Integrator:

Selly Shop
Logo Selly

Selly to zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia każdego rodzaju ebiznesu. Ponad 30 integracji z porównywarkami cen, pasażami sklepów, płatnościami elektronicznymi oraz integracja z dowolną hurtownią to doskonałe narzędzie do szybkiego rozwoju. Nieograniczona możliwość indywidualnej rozbudowy, częste bezpłatne aktualizacje, rozwój oprogramowania oraz minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet to podstawowe zalety platformy. Selly to kompleksowe i w pełni autorskie rozwiązanie dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego.

GOshop.pl
Logo GOshop.pl

GOshop.pl to przede wszystkim spersonalizowane sklepy, oparte o indywidualnie opracowywaną szatę graficzną w modelu jednorazowej opłaty za bezterminową licencję. Pełen zakres integracji z porównywarkami oraz systemami płatności. GOshop stawia na łatwość obsługi oraz pełną intuicyjność w zarządzaniu sklepem.

2clickShop
Logo 2clickShop

2ClickShop to oprogramowanie sklepu internetowego, spełniające wszystkie potrzeby nowoczesnego e-sprzedawcy. To kilkadziesiąt różnych integracji, pełna edytowalność, intuicyjność obsługi, zaplecze dla działań marketingowych oraz pełne wsparcie techniczne ze strony dostawcy oprogramowania. 2ClickShop jest przyjazny dla wyszukiwarek, dostosowany do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej (e-hurtownie, systemy b2b). Obsługuje wiele wersji językowych i jako jedno z nielicznych współpracuje z większością programów magazynowo-sprzedażowych na rynku w trybie online! Naszym celem jest uproszczenie do min. procesu zarządzania e-sklepem, dlatego 2ClickShop zawiera takie innowacyjne rozwiązania, jak m.in. obsługa aukcji oraz transakcji Allegro w panelu sklepu wraz z kontrolą i rezerwacją stanów magazynowych online w systemie ERP. Dzięki obsłudze większości firm kurierskich, w e-sklepie opartym na oprogramowaniu 2ClickShop czas obsługi zamówienia skraca się do minimum. Obsługujemy również wszystkie systemy i formy płatności online.
Z oprogramowaniem 2ClickShop prowadzenie sklepu internetowego nie tylko jest łatwe, ale również skuteczne.
Jest to jedno z najlepszych rozwiązań e-commerce, dostosowane zarówno dla małych, jak i dużych e-biznesów.

Shoplo
Logo Shoplo

Shoplo.com to najprostszy sposób na sprzedaż w Internecie. Platforma umożliwia tworzenie pięknych sklepów za pomocą kilku kliknięć oraz pozwala na wielokanałową sprzedaż (przez stronę, Facebook, aplikacje mobilne, Allegro, eBay etc.).
Dzięki Shoplo Appstore właściciele e-sklepów mogą samodzielnie instalować wybrane przez siebie aplikacje po to, aby usprawnić funkcjonowanie biznesu, zwiększyć sprzedaż i zbudować silną markę.
Nowoczesność i estetyka Shoplo zostały wyróżnione licznymi nagrodami, między innymi prestiżową statuetką Ekomers w kategorii Innowacja Roku 2013 oraz nominacją The Next Web Polish Startup Awards.

Red InGo
Logo Red InGo

Firma Red InGo jest agencją interaktywną zajmującą się kompleksową obsługą swoich klientów i administracją stron internetowych.
Nasz zespół to eksperci od wielu lat związani z branżą Web development. Z chęcią pomożemy Państwu przygotować zaawansowany technologicznie i skuteczny sklep internetowy. Wszystkie sklepy e-commerce budujemy korzystając z platformy Magento. Integrujemy Magento z wszelkimi systemami płatniczymi (m.in.PayU, PayPal, Dotpay), platformami sprzedażowymi np. Allegro, programami magazynowo - księgowymi (WF-Mag, Subiekt, PCmarket) oraz wszelkimi systemami ERP.

WooCommerce
Logo WooCommerce

WooCommerce jest darmową wtyczką eCommerce do WordPressa. Z WooCommerce możesz sprzedawać zarówno produkty fizyczne, jak i cyfrowe we wszystkich kształtach i rozmiarach, oferować warianty produktów w wielu konfiguracjach i produkty do pobrania, a nawet sprzedawać produkty afiliacyjne innych sklepów. Aktualnie WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem eCommerce na świecie (ponad 30% udziału w rynku), które daje pełną kontrolę zarówno właścicielom sklepów, jak i deweloperom. Integrację z Integratorem zapewnia WP Desk.

LogiSoft
Logo LogiShop

LogiShop to najnowszej generacji aplikacja e-commerce. Prace programistyczne nad nią rozpoczęły się w marcu 2008 r. System został ukończony w sierpniu 2008 r. Oprogramowanie sklepu jest cały czas rozwijane i ulepszane. System działa niezwykle stabilnie i jest bardzo wydajny. LogiShop jest w 100% zgodny z najnowszą wersją PHP 5.3.x. Wybierając sklep internetowy oparty na systemie LogiShop masz pewność, że oprogramowanie Twojego sklepu spełnia najnowsze standardy, wykorzystuje sprawdzone technologie i będzie Ci służyć przez długi, długi czas.

JW Shop
Logo JW Shop

JW Shop to system do sprzedaży produktów dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Sklep wyróżnia indywidualna szata graficzna. Standardowe funkcje sklepu www JW Shop to: zarządzanie ofertą, historia zamówień, promocje, nowości, wyprzedaże, koszyk i przechowalnia, galerie zdjęciowe, banery reklamowe oraz integracja z wybranymi systemami płatności. Tworzymy moduły na konkretne zamówienie - w ramach wdrożenia budujemy rozwiązania, które trudniej osiągnąć w gotowych, szablonowych sklepach. Oferujemy stałą, darmową opiekę techniczną bez abonamentów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wdrożeniem oprogramowania prosimy o kontakt:
Mail: kid@kid.com.pl
Tel: 22 652-15-25

MAPA STRONY KiD

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności i cookies.