oprogramowanie ksiegowe :: mała księgowość :: oporgramowanie dla firm :: księga przychodów i rozchodów :: WF-KaPeR
  KiD Rzetelna Firma
Integrator platformy iStore.pl z WF-Mag
WSZYSTKIE PROGRAMY SĄ PRODUKTEM FIRMY
wfmag - oprogramowanie magazynowe :: fakturowanie
Valid XHTML 1.1
Valid XHTML 1.1
KiD UCZESTNICZY W PROGRAMIE
KiD Rzetelna Firma
7 BUSINESS SHIP CONTROL DLA WF-MAG
Plugin 7 Business Ship Control dla WF-Mag
WFMSMS - Wysyłka SMSów z WF-Maga
WFMSMS Wysyłanie SMSów z poziomu WF-Maga

Prezentujemy funkcjonalność WFM Connector. Aplikacja integruje sklepy internetowe, oparte na platformie sklepowej Grupy Allegro, iStore.pl z programem WF-Mag.

WFM Connector jest rozwiązaniem, które pozwala w dużej mierze zautomatyzować obsługę sklepu internetowego. Pozwala na działającą w tle aktualizację wszystkich najważniejszych danych produktowych w sklepie i import zamówień do programu handlowo-magazynowego WF-Mag. Aplikacja WFM Connector umożliwia automatyczną synchronizację danych pomiędzy WF-Mag a sklepem iStore.pl. Program ma funkcjonalność usługi uruchamiającej się z systemem operacyjnym i działającej w tle, synchronizującej dane cyklicznie co jakiś czas.

Schemat działania WFM Connector

Schemat działania WFM Connector

Eksport produktów

Aplikacja pozwala na przesyłanie z WF-Mag do sklepu wielu parametrów produktowych, od nazwy, opisu, ceny, kategorii - po zdjęcia i wymiary produktu.
Eksport danych można ograniczyć poprzez dostępne opcje (np. opcja "nie aktualizuj opisów i zdjęć"), w tym filtry eksportu. Bogata funkcja filtrów pozwala na szczegółowe wyszukanie produktów z bazy WF-Mag, które użytkownik chce aktualizować w sklepie. W ramach filtrów można tworzyć dodatkowe warunki zawężające. Aplikacja potrafi obsłużyć wykorzystywane w sklepie wersje językowe (aplikacja działająca dla wersji Prestiż Plus WF-Mag obsługuje wszystkie języki w sklepie).

Import zamówień

Aplikacja pozwala na przesyłanie zamówień ze sklepu iStore.pl do WF-Mag, w którym można swobodnie realizować sprzedaż na dokumenty magazynowe lub/i finansowe, jak faktura czy paragon. Statusy zamówień przekazywane są z WF-Mag do sklepu, statusy płatności są przekazywane zarówno do (zaliczka w WF-Mag), jak i ze sklepu.

Aplikacja działa z oprogramowaniem WF-Mag w wariantach Start, Biznes, Prestiż, Prestiż Plus w ich wersji aktualnej oraz z wersją silnika bazy danych MS SQL obsługiwaną przez WF-Mag.

Rabat dla klientów

Zachęcamy do rozpoczęcia przygody z Platformą iStore. Dla wszystkich startujących mamy kupon rabatowy, dzięki któremu pierwszy miesiąc działania sklepu może być za darmo.
Kod umożliwiający uzyskanie rabatu: c75997aea8

Informację, gdzie umieścić kod promocyjny i regulamin znajdą Państwo na stronach:

Funkcjonalność aplikacji WFM ConnectorPorównanie wariantów iStore

Porównanie wariantów platformy iStore

Sklep można testować za darmo przez 21 dni!


Referencje dla KiD:

Rekomendacja dla KiD od AllegroGroup za integrator programu WF-Mag z platformą iStore

MAPA STRONY KiD

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności i cookies.