oprogramowanie ksiegowe :: mała księgowość :: oporgramowanie dla firm :: księga przychodów i rozchodów :: WF-KaPeR
  KiD Rzetelna Firma
WSZYSTKIE PROGRAMY SĄ PRODUKTEM FIRMY
wfmag - oprogramowanie magazynowe :: fakturowanie
Valid XHTML 1.1
Valid XHTML 1.1
KiD UCZESTNICZY W PROGRAMIE
KiD Rzetelna Firma
7 BUSINESS SHIP CONTROL DLA WF-MAG
Plugin 7 Business Ship Control dla WF-Mag
WFMSMS - Wysyłka SMSów z WF-Maga
WFMSMS Wysyłanie SMSów z poziomu WF-Maga

CRM Logic LITE to autorski produkt typu Customer Relationship Management, pracujący w środowisku Windows, pozwalający na szybkie i sprawne zarządzanie sprawami klientów oraz zapewnienie pełnej kontroli nad wszystkimi aspektami współpracy z nimi: pozyskanie nowych klientów, obsługę istniejących, ujednolicenie wsparcia posprzedażowego oraz budowanie ich lojalności

Dostępność różnorodnych funkcji pozwala na sprawne wdrożenie systemu CRM Logic LITE w każdej firmie, dostosowanie go do istniejących już metod pracy z klientami. Dzięki obsłudze procesów łatwo można zaimplementować nawet skomplikowane, rozgałęzione procesy opisujące pracę poszczególnych działów firmy i zwiększyć efektywność obsługi klientów.

CRM Logic LITE potrafi objąć swym działaniem wszystkie działy firmy, przejmując kolejno etapy pracy z klientem: od działu handlowego - który wykorzystuje system do planowania i raportowania działań, sprzedaży usług czy towarów, poprzez dział obsługi klienta zajmujący się obsługą posprzedażną i serwisem.

Karta Klienta pozwala w szybki i przejrzysty sposób przeglądać wszystkie informacje o kliencie, działaniach które zostały podjęte w stosunku do niego. Dzięki zebraniu wszystkich informacji w jednym miejscu skrócony zostaje czas obsługi klientów. Klient postrzega firmę jako profesjonalną organizację, pozwalającą na szybkie i sprawne załatwienie wszystkich spraw.

Łatwość administrowania i parametryzowania systemu pozwala bardzo szybko dostosowywać CRM Logic LITE do zmieniających się potrzeb firmy, prowadzonych działań, oferowanych produktów i usług.

Program CRM Logic LITE przeznaczony jest zarówno do pracy wielostanowiskowej (sieciowej) dla wielu uzytkowników jak i do pracy jednostanowiskowej dla małych jednoosobowych firm.

Program CRM Logic LITE pracuje w oparciu o bazę danych Microsoft SQL Server 2005 Express Edition (wersja bezpłatna)


CRM Logic LITE- podstawowe zalety systemu

 • praca w środowisku Microsoft Windows
 • łatwa i intuicyjna praca z programem
 • jedna, wspólna baza danych, wysokie bezpieczeństwo danych
 • pełna konfiguracja parametrów systemu przez administratora
 • integracja pracy wielu działów firmy
 • określanie uprawnień dostępu do danych dla poszczególnych użytkowników lub ich grup

CRM Logic LITE- szczegółowe zalety systemu

 • definiowanie struktury firmy i pracowników, przypisywanie użytkownikom uprawnień odczytu lub zapisu do poszczególnych kategorii działań
 • szybki wgląd w pracę oraz plany pracy pracowników
 • szybki wgląd w sprawy oczekujące na działanie ze strony zalogowanego użytkownika
 • dodawanie nowych klientów, przeglądanie informacji, wyszukiwanie, aktualizacja danych
 • zarządzanie sprawami zgłaszanymi przez klientów
 • definiowanie grup docelowych klientów dla różnych działań
 • szybkie definiowanie dodatkowych pól opisujących klienta
 • przeglądanie całej historii klienta, niezależnie od zmiany siedziby lub miejsca prowadzenia działalności
 • karty z danymi (np klienta, sprawy) wyświetlające wszystkie informacje, pogrupowane tematycznie w zakładki
 • definiowanie procesów opisujących pracę z klientem, obsługi zgłoszeń, obiegu dokumentów
 • graficzne i tekstowe odzwierciedlenie etapów pracy z klientem
 • modyfikacja danych z zachowaniem historii zmian
 • komentowanie wszystkich działań
 • rejestracja historii przebiegu działań
 • jednoczesna praca nad wieloma działaniami
 • wyszukiwanie wg wielu kryteriów
 • zapisywanie najczęściej używanych kryteriów wyszukiwania w selekcje standardowe
 • standardowe raporty wg różnych kryteriów
 • możliwość przygotowywania analiz i zestawień danych z poszczególnych modułów system

CRM LOGIC LITE - moduły

System CRM Logic LITE zaprojektowany został w sposób modułowy. Ta jego cecha jest kluczem do właściwego podejścia do potrzeb każdej firmy. Dodatkowo jego budowa umożliwia szybkie połączenie wybranych funkcjonalności z poszczególnych modułów, w jeden nowy moduł, dokładniej odpowiadający potrzebom firmy. Właściwie dopiero takie możliwości systemu dają pewność, że system CRM Logic LITE spełni wymagania klientów, zainteresowanych wiernym odzwierciedleniem w systemie potrzeb ich firmy. Podstawowym modułem, zawierającym bazę klientów, jest moduł "Klienci". Pozostałe moduły implementowane są zgodnie potrzebami firmy, mogą też być uruchamiane stopniowo, w miarę rosnących potrzeb firmy.

Moduł "Klienci"
to podstawowy moduł zawierający bazę danych o klientach, wykorzystywaną we wszystkich modułach. Podzielony jest na trzy kategorie: klient indywidualny, firma, pracownik firmy. Umożliwia wygodne przechowywanie wszelkich informacji o klientach.

Moduł "Obsługa Klienta"
do zarządzania sprawami klientów, przyjmowania i nadzorowania zgłoszeń. Dzięki przejrzystemu systemowi statusów oraz wykorzystaniu automatycznego powiadamiania za pomocą emaili pracownicy są na bieżąco informowani o czekających na nich zadaniach, a menadżerowie mają wgląd w stopień realizacji prac nad nimi.

Moduł " Kalendarz"
pozwala na planowanie spotkań dla pracowników firmy z uwzględnieniem bazy klientów oraz zarządzania zasobami (sale konferencyjne, projektory). Do każdego ze spotkań może być przypisana dowolna ilość uczestników o różnym statusie.

Moduł "Mailingi"
pozwala na przygotowanie standardowych wzorców maili i zarządzanie ich wysyłką do klientów. Zawiera edytor do przygotowywania wzorców maili oraz przechowuje pełną historie wysyłanych wiadmości

Moduł "Raportowanie wizyt"
pozwala na optymalizowanie i analizowanie pracy przedstawicieli handlowych, planowanie i raportowanie ich wizyt u klientów, raportowanie aktywności.

Moduł "Administracja i parametryzacja"
System został wyposażony w narzędzia do administrowania użytkownikami oraz parametrami całego systemu. Całość została zaprojektowana w ten sposób, aby w prosty sposób użytkownik odpowiedzialny za konfigurowanie programu mogł za pomocą parametryzacji w pełni dostosować program do potrzeb firmy.
Moduł administracyjny pozwala na zarządzanie użytkownikami. Możliwe jest dodawanie użytkowników, edycja istniejących, definiowanie uprawnień dla użytkowników lub ich grup, określanie parametrów użytkowników dla poszczególnych modułów (np. etapy oznaczające konieczność podjęcia działań ze strony danego użytkownika w module obsługi klienta).

Nazwa Produktu Cena netto
CRM Logic LITE - wersji podstawa, 1 użytkownik i aktualizacje 12 miesięcy od daty aktywacji 590,00 zł
CRM Logic LITE 1u - 1 dodatkowy użytkownik i aktualizacje 12 miesięcy od daty aktywacji 590,00 zł
MAPA STRONY KiD

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności i cookies.