oprogramowanie ksiegowe :: mała księgowość :: oporgramowanie dla firm :: księga przychodów i rozchodów :: WF-KaPeR
  KiD Rzetelna Firma
Wdrożenia oprogramowania WF-Mag
WSZYSTKIE PROGRAMY SĄ PRODUKTEM FIRMY
wfmag - oprogramowanie magazynowe :: fakturowanie
Valid XHTML 1.1
Valid XHTML 1.1
KiD UCZESTNICZY W PROGRAMIE
KiD Rzetelna Firma
7 BUSINESS SHIP CONTROL DLA WF-MAG
Plugin 7 Business Ship Control dla WF-Mag
WFMSMS - Wysyłka SMSów z WF-Maga
WFMSMS Wysyłanie SMSów z poziomu WF-Maga

Każdy system informatyczny zastosowany w firmie, instytucji czy przedsiębiorstwie ma bezpośredni wpływ na sposób organizacji pracy. Wdrożenie systemu wymaga określenia potrzeb danej organizacji, właściwej konfiguracji wszystkich elementów systemu oraz przygotowania koniecznych procedur i przeszkolenia przyszłych użytkowników. W każdym przypadku wdrażanie systemu informatycznego jest przedsięwzięciem unikalnym, ze względu na zastosowane rozwiązania, specyfikę firmy i wymagania użytkowników.

Doskonale wiemy jak sobie poradzić przejściem na program WA-PRO lub jak wdrożyć oprogramowanie od podstaw. Posiadamy doświadczenie, w pracy z klientami z różnych branż, co pozwala nam na bezproblemowe, szybkie i skuteczne wdrożenie oprogramowania.

Podejmowane przez nas działania w celu optymalnego przystosowania systemu to:
  • Określenie potrzeb firmy - przyszłego użytkownika systemu
  • Zebranie informacji niezbędnych do optymalnej konfiguracji systemu
  • Dostosowanie systemu do określonych potrzeb użytkownika
  • Instalacja i skonfigurowanie systemu z istniejącą siecią komputerową
  • Szkolenie użytkowników

Po przeprowadzeniu wdrożenia firma KiD może zaoferować klientom pełną opiekę serwisowa dotyczącą oprogramowania WA-PRO oraz posiadanego sprzętu komputerowego jak też pełnej administracji systemów informatycznych i infrastruktury sieciowej.

Wykonujemy przeniesienia danych z innych systemów magazynowych do programu WF-Mag. Realizujemy różnego rodzaju importy (stanów magazynowych, kontrahentów, artykułów, aktualizacje cen), dane do importu mogą znajdować się w systemach bazodanowych jak też w plikach (np.: .txt, .csv, .xls, .xml). W razie potrzeby dodajemy do programu WF-MAG nowe niezbędne firmie funkcjonalności nie przewidziane przez producenta. Na życzenie Klienta tworzymy także wszelkiego typu raporty (Crystal Reports).

CENNIK WDROŻEŃ

Jeżeli są Państwo zainteresowani wdrożeniem oprogramowania prosimy o kontakt.

Mail: kid@kid.com.pl
Tel: 022 652-15-25
MAPA STRONY KiD

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności i cookies.