Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design to firma prowadząca sprzedaż folii okiennych. Współpracuje ze znanymi dostawcami, zapewniając szeroki wybór produktów i wysoką jakość. Oferuje folie samochodowe w ponad 100 kolorach i o wielu stopniach przyciemnienia. Zajmuje się również montażem folii i sprzedażą auto szyb. Działa na terenie całego kraju.

Wymiana szyb

O swój samochód trzeba dobrze zadbać, tak aby móc cieszyć się nim przez wiele lat. Oznacza to jednak pielęgnacje każdej z jego części. Włączyć w to należy szyby samochodowe Łódź, które pod wieloma względami są jednymi z najszybciej niszczących się części każdego auta.
Z myślą o tym swoją działalność rozpoczęła firma AMS Car Design. Ta łódzka firma świadczy różnego rodzaju usługi dotyczące samochodów, jednakże jedną z podstawowych i najczęściej wykonywanych jest niewątpliwie przyciemnianie szyb. Oprócz tego AMS Car Design prowadzi sprzedaż oraz montaż szyb samochodowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Ich ceny są utrzymane na atrakcyjnym poziomie, co na pewno przemawia na korzyść gdy chodzi o wybór tej firmy podczas swoich zakupów.
Pracują tam prawdziwi fachowcy, zatem pragnąc otrzymać profesjonalną poradę we wszystkim co związane z szybami samochodowymi, na pewno warto trafić do AMS Car Design. To firma profesjonalna, która zawsze oferuje najlepszą obsługę dla każdego ze swoich klientów.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668833423